برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۴/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» راهنمای خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000

فرش 1000 شانه تراکم 3000

فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 دستبافگونه
در دنیای روبه پیشرفت امروزی نقش فرش از اهمیت فراوانی برخوردار است. این روزها فرش ماشینی علاوه بر جنبه کفپوش بودن جنبه تزیینی نیز دارد.
همیشه برای خرید یک فرش ماشینی به واژگانی چون شانه و تراکم برخورد می کنیم. شانه و تراکم، قسمت هایی از فرش هستند و تعداد گره های طول و عرض فرش را تشکیل می دهند. برای تشخیص شانه و تراکم فرش می توان به ریشه های پشت فرش توجه کرد و با شمارش ان ها از اصل بودن فرش ماشینی مطمئن شد. بالارفتن تعداد شانه که همان گره های یک متر عرضی فرش است بر روی ظرافت فرش تاثیر می گذار و افزایش گره های طولی فرش که همان تراکم است باعث استحکام بیشتر فرش ماشینی می شود.
فرش های ماشینی هزار شانه از دسته فرش های تراکم بالای بازار هستند که برای اولین بار توسط دستگاه های بلژیکی HCIX2 و با تراکم های  3000 و 3600 تولید شده اند. کسانی که تمایل به خرید فرش های ماشینی شبه دستباف دارند می توانند انواع طرح های قالی هزار شانه تراکم 3000 کاشان را انتخاب نمایند، زیرا این محصول ظرافت فرش دستباف را داشته و قیمت منابس تری از فرش دستباف دارد. قالی های لوکس ماشینی هزار شانه به فرش های دستباف گونه یا قالی ماشینی ابریشم نما موسوم هستند و صرفا برای زیبای سازی فضاهای لوکس و مدرن به کار می روند.
ارتفاع نخ خاب که همان الیاف سطح فرش است در حدود 8 و یا یک میلی متر می باشد و همین باعث به وجود آمدن ظرافت و زیبایی فرش 1000 شانه تراکم3000 کاشان است. اغلب این فرش های لوکس کاشان با الیاف اکریلیک هیت ست شده بدون پرز بافته می شوند.
فرش 1000 شانه اکریلیک تراکم سه هزار ویژگی های چون : دوام و طول عمر بالا، عدم آبرفتگی و کوتاه شدن، مقاومت زیادی در برابر حرارت های غیر مستقیم و پاخور شدن دارد. نخ تار و پود این قالی های ماشینی زیبا از جنس پنبه است که تاثیر فراوانی در نرمی و لطافت فرش و همچنین دوام فرش دارد. نخ تار و پود وظیفه دارد الیاف اکریلیک را در جای خود محکم کند و رنگ آکریلیک رنگ و لعاب فرش را تشکیل می دهد.
تنوع رنگی فرش های تراکم 3000 هزار شانه از دیگر خصوصیات این محصولات است که در انواع فرش ماشینی هزار شانه تراکم 3000 هشت رنگ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ده رنگ و فرش های جدید هزار شانه تراکم 3000 چهار ده رنگ است.
همان طور که می دانید افزایش تعداد رنگ فرش بر روی قیمت و زیبایی فرش 1000 شانه تراکم سه هزار درجه یک تاثیر گذار است و به همین دلیل قالی های هزار شانه 14 رنگ قیمت بالاتری نسبت به دیگران دارند.
بیشتر طرح های این قالی های درجه یک مرغوب بر گرفته از فرش های نفیس ابریشمی است و قیمت انواع طرح های فرش تراکم 3000 هزار شانه با توجه به ابعاد و جنس آن متفاوت خواهد بود.
فرش های بدون ترنج 1000 شانه و فرش های 1000 شانه گل برجسته تراکم 3000 از دسته قالی های پرفروش بازار فرش هستند. خصوصیات بارز این محصولات باعث شده است که این فرش ها برای خانه های لوکس و شیک به کار گرفته شوند. این قالی های دستباف نمای شیک و مدرن در ابعاد استاندارد و سفارشی و رنگبندی های جدید قالی موجود هستند و از فرش های ماشینی درجه یک صادراتی کاشان محسوب می شوند.

خرید مستقیم فرش 1000 شانه تراکم 3000
با این تفاسیر می توان گفت که خرید قالی های دستبافگونه هزار شانه تراکم 3000 کاشان برای تمامی مشتریان مقرون به صرفه است. این محصولات علاوه بر کیفیت و زیبایی فوق العاده دارای طراحی منحصر به فرد هستند و زیبایی بیشتری از فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 دارند.
روش های زیادی برای خرید مستقیم فرش هزار شانه تراکم 3000 کاشان از کارخانه وجود دارد ولی کوتاهترین و مطمئن ترین راه، خرید اینترنتی فرش از کارخانه است.
معطلی در ترافیک و شلوغی بازار از معضلات تمامی خریداران فرش ماشینی می باشد که این روش این مشکلات را حل کرده است. خریدار در این روش به یک ساعت و مکان مشخص محدود نمی شود و می تواند در هر ساعت از شبانه روز به خرید بپردازد. فروشگاه های اینترنتی قالی کاشان به صورت 24 ساعته فعالیت دارند و دسترسی به آن ها بسیار راحت است. تنها با داشتن یک وسیله ارتباطی مانند یک تلفن همراه می توان به فروشگاه های فروش اینترنتی فرش 1000 شانه دسترسی داشت.

در خرید غیر حضوری قالی های هزار شانه انواع طرح و نگاره های جدید قالی هزار شانه وجود دارد و دست خریدار در انتخاب بازا است.این روش امکان مقایسه ی قیمت و طرح فرش هزار شانه تراکم 3000 را به خریدار می دهد. پس هر کس می تواند بدون نیاز به طی کردن مسافت های طولانی و هدر دادن هزینه های اضافی، بهترین قالی های 1000 شانه را با طرح و رنگ دلخواه تهیه نماید و دیگر نگرانی بابت خرید فرش هزار شانه تقلبی نداشته باشد زیرا فروشگاه های فروش اینترنتی قالش هزار شانه کاشان زیر نظر تولید کننده هستند و امکان تقلب به صفر رسیده است.
خرید فرش ماشینی درجه یک هزار شانه با تراکم 3000 با ضمانت نامه، مشاوره شبانه روزی و خرید فرش هزار شانه با ارسال رایگان از نمونه خدمات پس از فروش فروشگاه های فروش اینترنتی فرش است.
فروشگاه اینترنتی خرید فرش 1000 شانه کاشان
با حذف واسطه های فروش فرش هزار شانه تراکم 3000 و هزینه های اضافی نمایشگاهی بهترین قیمت را برای مشتریان عزیز رقم زده است. این وب سایت تمامی محصولات خود را با قیمت واقعی کارخانه و ارسال رایگان به دست مشتری می رساند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه