برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۴/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش 1000 شانه تراکم 3000

قیمت فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000

امروزه تولید کنندگان فرش های ماشینی تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا بتوانند با افزایش شانه و تراکم فرش ، مقاومت و استحکام فرش ها را افزایش دهند و البته که در این زمینه موفق ظاهر شده اند . بدون شک هرچه که شانه و تراکم فرش افزایش پیدا کند کیفیت ، زیبایی و ظرافت آن دو چندان می شود و همین باعث می شود که مشتریان زیادی را به خود جذب کند . همچنین استفاده از طرح و نقش و نگاره های متنوع در بافت فرش باعث جذب مشتری خواهد شد چرا که این روزها مشتریان همه به دنبال زیباترین طرح ها و رنگ ها هستند .
شرکت فرش کاشان یکی از شرکت هایی است که موفقیت های زیادی را در زمینه تولید انواع فرش های ماشینی درجه یک کسب کرده است و در چند سال اخیر فروش چشم گیر و قابل ملاحظه ای را داشته به طوری که توانسته در بین رقبای خود به برتری برسد و آن ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد . شرکت فرش کاشان فرش های خود را با انواع تراکم و شانه تولید می کند و مشتریان بسته به نیاز خود فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کنند . فرش های این شرکت به صورت فرش ماشینی 500 شانه کاشان ، فرش ماشینی 700 شانه کاشان ، فرش ماشینی 1000 شانه کاشان ، فرش ماشینی 1200 شانه کاشان و فرش ماشینی 1500 شانه کاشان تولید و وارد بازار فروش می شود .
فرش 1000 شانه تراکم 3000
فرش های ماشینی  تا به امروز طرفداران زیادی داشته اند اما اغلب مردم ترجیح می دهند فرشی را برای خانه خود استفاده کنند تا متناسب با نوع دکوراسیون و چیدمان خانه شان باشد . هرچه فرش های ماشینی تراکم و شانه پایین تری داشته باشند قطعا دارای مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به فرش هایی هستند که شانه و تراکم بالایی دارند .
اغلب خانواده های امروزی بیشتر از این که مقاومت و استحکام فرش برایشان اهمیت داشته باشد زیبایی و ظرافت فراش برایشان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد . پس به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک فرش با ظرافت و زیبا هستید خرید فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه را از دست ندهید . چرا که این دسته از فرش ها در مقایسه با فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه زیبایی و ظرافت قابل توجه ای دارند .
البته توجه داشته باشید که فرش های 1000 شانه ماشینی باز هم نسبت به سایر فرش های ماشینی تا به امروز فروش بالایی داشته است و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است . چرا که فرش های 1000 شانه ماشینی علاوه بر زیبایی و ظرافت تا حدودی از مقاومت و استحکام نیز برخوردار می باشند . 
فرش های 1000 شانه نیز مانند سایر فرش ها در تراکم های متفاوتی بافته می شود که نمونه ای از آن ها می توانیم به فرش 1000 شانه تراکم 3000 و فرش 1000 شانه تراکم 3600 اشاره کنیم . که فرش های 1000 شانه تراکم 3000 تا به الان محبوبیت بیشتری داشته است . همان طور که می دانید هر چه شانه فرش بیشتر باشد بافت فرش هم به مراتب ریز تر و پر تر می شود و هرچه تراکم فرش بیشتر می شود ، سفتی و سنگینی فرش افزایش پیدا می کند . همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم فرش های 1000 شانه در دو نوع تراکم بافته می شوند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد
فرش 1000 شانه تراکم 3000 : وقتی می گوییم فرش 1000 شانه با تراکم 3000 یعنی تعداد هزار گره در هر یک متر مربع عرض فرش و تعداد 3000 گره در هر یک متر مربع طول فرش به کار رفته است .
فرش 1000 شانه تراکم 3600 : وقتی می گوییم فرش 1000 شانه با تراکم 3600 یعنی تعداد هزار گره در هر یک متر مربع عرض فرش و تعداد 3600 گره در هر یک متر مربع طول فرش به کار رفته است .
فرش های 1000 شانه که شرکت فرش کاشان تولید می کند در ابعاد و سایز های استاندارد و غیر استاندارد وارد بازار فرش می شود و هر خانواده ای با توجه به فضای خانه خود فرش مورد نیاز خود را خریداری می کند . فرش های 1000 شانه در ابعاد ، فرش ماشینی 1000 شانه 6 متر ، فرش ماشینی 1000 شانه 9 متر و فرش ماشینی 1000 شانه 12 متر استاندارد بافته می شود . ابعاد غیر استاندارد نیز به سفارش مشتری توسط این شرکت بافته خواهد شد .
فرش های 1000 شانه تراکم 3000 به دلیل اینکه مشتریان زیادی دارد در رنگ ها و طرح های متنوعی بافته می شود که این رنگ ها شامل ، فرش ماشینی 1000 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ و فرش ماشینی 1000 شانه 14 رنگ می باشد که هر کدام از آن ها قیمت متفاوتی دارند .
فرش های 1000 شانه تراکم 3000 با استفاده از الیاف و نخ آکریلیک بافته می شود به همین دلیل زیبایی منحصر به فردی دارد . این فرش با قرار گرفتن در فرایند هیت ست شدن باعث تبدیل نخ آکریلیک به نخ آکریلیک هیت ست شده می شود که این نوع الیاف در برابر حرارت ، گرما و رطوبت مقاومت بالایی دارند و قابل شست و شو هستند . همچنین به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این نوع الیاف در بافت فرش باعث می شود تا فرش 1000 شانه تراکم 3000 ما قابلیت ضد پرزدهی و ضد حساسیت را شامل شود .
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000
همان طور که می دانید شرکت فرش کاشان فرش های خود را به دو صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رساند که خرید به هر دو صورت تاثیر زیادی روی قیمت فرش می گذارد و باعث افزایش و یا کاهش قیمت فرش می شود . خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000 به صورت حضوری از نمایشگاه و یا شرکت فرش علاوه بر هزینه اصلی فرش هزینه های زیادی را در برمی گیرد که این هزینه ها شامل هزینه مالیات ، اجاره نمایشگاه و قبض آب و برق می باشد اما خرید فرش 1000 شانه به صورت غیر حضوری آن هم از فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان با حذف هزینه ها اضافی به طور قابل توجه ای قیمت فرش را کاهش داده است .
در نظر داشته باشید که خرید فرش به صورت اینترنتی و آنلاین علاوه بر این که هزینه فرش را کاهش می دهد امکانات و مزیت هایی را برای شما به همراه دارد که در ادامه به آن می پردازیم .
•    پشتیبانی به صورت 24 ساعته
•    عدم محدودیت زمانی و مکانی
•    ارسال رایگان فرش درب منزل
•    خرید فرش به قیمت درب کارخانه
•    ضمانت نامه کتبی و معتبر
حال می توانید با در نظر گرفتن نکاتی که در این مقاله گفته شد فرش خود را بدون هیچ گونه نگرانی از فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان به قیمت درب کارخانه خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه