برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۴/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» معتبرترین کارخانه خرید فرش 1000 شانه

کارخانه خرید فرش 1000 شانه

برای خرید فرش باید توجه داشت که از یک فروشگاه یا سایت معتبر فروش فرش ، خرید خود را انجام دهیم . علت این امر این است که وجود کسانی که از اعتماد افراد و خریداران سواستفاده می کنند ، غیر قابل اجتناب است . اما معتبر ترین کارخانه ی فرشی که می توان از آن خرید خود راانجام داد چه سایت یا فروشگاهی است ؟
آیا ما به وسیله ی نکات و معیار هایی می توانیم این کارخانه را از میان کارخانجات تولید فرش پیدا کنیم و فرش خود را از این مکان انتخاب کنیم ؟
بله کارخانه ای برای اعتبار خود و خرید مشتریان خود احترام قائل است ، سعی در تولید فرش های ماشینی دارد که ، خریداران خود را راضی کند و از رضایت مشتریان خود در کسب اعتبار خود بکوشد . در غیر این صورت ، تبدیل به سواستفاده گرانی می شود که ، سعی دارند از تولید و فروش ، کسب درآمد کرده و تنها به فکر جیب خود هستند .
انواع فرش ماشینی موجود در بازار فرش های 1200 شانه و فرش 1000 شانه و فرش های 700 شانه می باشند . در این مقاله سعی می کنیم حول محور خرید فرش 1000 شانه ، صحبت کنیم و کسانی که به دنبال خرید فرش 1000 شانه هستند می توانند از این مقاله مطالبی را یاد بگیرند .

فرش ماشینی 1000 شانه چه فرشی است ؟

شاید برای شما پیش آمده باشد ، به بازار فرش ماشینی رفته باشید و با فرش هایی مشابه اما با قیمت های متفاوت روبه رو شده باشید . علت این امر چیست ؟ چرا فرش های با طرح های یکسان ، گاهی اختلاف قیمت های فاحشی دارند ، یا اینکه فرش های با مشخصات یکسان و ظاهر یکسان ، از کارخانه های مختلف قیمت های متفاوتی دارند ؟
آیا این نشانه ی هرج و مرج در بازار است یا اینکه واقعا علتی در پشت این ماجرا نهفته است ؟ در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود .
خیر ، طرح های یکسان با شانه و تراکم های مختلف و جنس الیاف متفاوت بافته می شود و هر کارخانه و تولید کننده ای از یک نوع دستگاه نساجی و تکنولوژی برای بافت فرش های خود استفاده می کند و همه ی این موارد از جمله فاکتورهایی است که در قیمت فرش های ماشینی تاثیر می گذارد .
اما به طور کلی اگر شما خواستار خرید فرش 1000 شانه هستید باید بدانید که این فرش از لحاظ قیمت ، مابین دو فرش ماشینی 700 شانه و 1200 شانه قرار دارد .
اما از نظر ظاهر جز فرش های دستباف گونه قرار دارد . فرش های 700 شانه و کمتر از 1000 شانه ، دارای ضخامت خاب بیشتری هستند و نشست و برخاست بر روی این فرش ها ، حس نرمی دارد و برای کسانی که عادت دارند ، بر روی زمین نیز بنشینند مناسب است و هرچه بر شانه و تراکم فرش ماشینی افزوده می شود ، از ضخامت آن کاسته می شود .
عده ای هستند که هم ظاهر فرش برایشان مهم است و هم قیمت فرش برایشان تعیین کننده می باشد به این دسته از افراد توصیه می شود ، فرش 1000 شانه خریداری کنند .
زیرا خرید فرش 1000 شانه ، هم ظرافت را به خانه شما می آورد و هم زیبایی  و هم اینکه نسبت به فرش های دستباف گونه دیگر که از لحاظ قیمت گران تر هستند ، قیمت مناسب تری دارد .
به دلیل اینکه فرش 1000 شانه تعداد گره های زیادی دارد ، نسبت به شانه و تراکم های پایین تر ، ظرافت و ریز بافتی بیشتری داشته و نقشه و طرح در این فرش ، وضوح بیشتری داشته و زیباتر مشخص می شود .

خرید فرش از معتبر ترین کارخانه فرش

چرا از لفظ معتبر در کنار کارخانه فرش استفاده شده است ؟ زیرا تعداد تولید کنندگان فرش ماشینی در کشور بسیار زیاد است و به طور قطع اگر چه همه یا اکثر آنها با کیفیت ترین فرش های جهان را تولید می کنند ، اما واسطه ها یا سودجویانی هستند که فرش های بی کیفیت را به جای فرش های با کیفیت به فروش می رسانند .
یا اینکه از ناآگاهی برخی از افراد در تشخیص فرش سو استفاده می کنند و فرش های درجه چندم را به جای فرش های درجه یک به مردم و خریداران غالب می کنند .
مثلا هستند فرش های طرح 700 شانه که برخی ، به قیمت فرش 700 شانه ، آن را به فروش می رسانند . یا اینکه یک فرش با شانه و تراکم پایین را با قیمت یک فرش با شانه و تراکم بالاتر می فروشند .
هم چنین ممکن است ، خریدار از شناخت جنس فرش ماشینی ناتوان باشد و فروشنده فرش های با الیاف نامرغوب را به جای فرش های درجه یک اکریلیک به فروش برسانند .
در همین جا به شما سفارش می کنیم که ، فرش های درجه یک موجود در بازار از جنس اکریلک هستند .توضیح اینکه فرش اکریلیک چگونه فرشی است ، در این مقاله نمی گنجد ، اما بدانید که یا باید از یک کارخانه ی معتبر فرش خرید خود را انجام دهید که خیالتان راحت باشد .
یا اینکه ، یک فرش اکریلیک را از طریق مطالعه از ظاهر بشناسید ، سپس به خرید بروید . ممکن است کسی بخواهد فرش پلی استر بخرد، بازهم باید به ظاهر فرش دقت کرده و آن را بررسی کند ، تا از نظر ظاهری فرش نواقصی نداشته باشد و از نظر ظاهری یک فرش زیبا و بدون نقص را خریداری نماید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه