برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۶/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش 1000 شانه بدون ترنج دستبافگونه کاشان

فرش 1000 شانه کاشان

فرش ماشینی هزار شانه بدون ترنج
به طور عمده فرش ایرانی با یک ترنج در وسط شناخته می شود که اطراف آن را گل و بوته های ریز پوشانده است . ترنج به معنای میوه بالنگ می باشد که زیبایی خاصی را به فرش می دهد . این طرح دقیقا در وسط فرش قرار دارد و به صورت دایره ای شکل ، بیضی یا نواری است . ترنج فرش ماشینی از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است که مهم ترین آن ترنج مرکزی فرش است. بالا و پایین ترنج قالی ماشینی قسمتی متصل به ترنج قرار دارد که فضای بالا و پایین فرش را پر می کند . هر چند فرش ترنج دار بسیار محبوب است ولی امروزه قالی های ماشینی با نقشه های بدون ترنج بافته می شود و پرفروش ترین های فرش ماشینی می باشد . به دلیل عدم وجود ترنج در این فرش به نام فرش دستبافگونه بدون ترنج گفته می شود .
قالی های ماشینی بدون ترنج در انواع فرش بدون ترنج 700 شانه ، فرش بدون ترنج 1000 شانه و فرش بدون ترنج 1200 شانه بافته می شوند . بالارفتن تعداد شانه و تراکم بر ظرافت فرش بدون ترنج می افزاید و فرش را همانند فرش دستباف نمایان می نماید .
فرش های هزار شانه بدون ترنج دستبافگونه
و فرش 1200 شانه بدون ترنج دستبافگونه ، قیمت و کیفیت دارای قیمت بالاتری نسبت به فرش های دستبافگونه بدون ترنج 700 شانه دارند . قالی های بدون ترنج 1200 شانه گل برجسته از فرش های جدید بازار هستند که صرفا برای اتاق پذیرایی به کار می روند .
در طراحی فرش های هزار شانه مانند فرش افشان هزار شانه ترنج مرکزی حذف شده و از گل های پراکنده به جای تمرکز بر ترنج استفاده شده است . نقشه بدون ترنج در این فرش ها باعث شده تا طرحی منسجم مبتنی بر نقوش اسلیمی و ختایی ایجاد شود . البته طرح افشان بدون ترنج فرش های هزار شانه کاشان از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و نقشه های فرعی فراوانی از ان ها منشعب می شود . این طرح از طرح های سنتی بافته می شوند و تنها ترنج ندارد .
تمرکز گرایی در مرکز فرش های هزار شانه بدون ترنج از ویژگی های منحصر به فرد فرش می باشد که با تمامی دکوراسیون ها هماهنگ است . قالی ماشینی 1000 شانه بدون ترنج دستبافگونه کاشان برای فضاهای مدرن پرکار برد است زیرا دیگر نیاز به چیدمان مبل حول ترنج فرش نیست . فرش هزار شانه بدون ترنج کاشان به بزرگتر نشان دادن خانه کمک می کند و بنابراین برای فضاهای کوچک امروزی به کار می رود . حذف تقارن و قرینگی و پراکندگی گل‌ها در فرش بدون ترنج 1000 شانه در طراحی دکوراسیون مدرن خانه مفید خواهد بود و چیدمان را راحت تر خواهد کرد .
نداشتن ترنج و عدم استفاده از سبک های قدیمی در فرش های هزار شانه بدون ترنج کاشان باعث شده تا از این محصولات برای خانه های لوکس و شیک استفاده شود .
تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان انواع مختلفی از نقشه های بدون ترنج فرش هزار شانه دستبافگونه را در رنگبندی و ابعاد مختلف برای همه ی سلیقه ها تولید و عرضه کرده اند .
رنگ های فرش بدون ترج هزار شانه کاشان شامل : فرش ماشینی بدون ترنج موشی ، فرش هزار شانه بدون ترنج کرم ، فرش هزار شانه بدون ترنج روناسی ، فرش هزار شانه بدون ترنج سورمه ای و .... است .
فرش بدون ترنج طرح افشان کاشان در تمامی ابعاد استاندارد فرش شش متری بدون ترنج هزار شانه ، فرش نه متری بدون ترنج هزار شانه ، فرش دوازده متری بدون ترنج هزار شانه و کناره و پادری موجود می باشند .
قالی های بدون ترنج 1000 شانه دستبافگونه کاشان یکی از جذاب ترین و زیباترین فرش های ماشینی جهان هستند که امروزه به صورت فرش هزار شانه بدون ترنج گرد و فرش هزار شانه بدون ترنج بیضی تولید می شوند .
محصولات بدون ترنج افشان در انواع فرش بدون ترنج افشان درباری، افشان خشتی، افشان سلطنتی، رز افشان و افشان سالاری تولید می گردد .
فرش های درجه یک هزار شانه بدون ترنج کاشان در دسته های : فرش 1000 شانه بدون ترنج هشت رنگ ، فرش هزار شانه بدون ترنج 10 رنگ و فرش هزار شانه بدون ترنج گل برجسته تولید می شوند . جنس نخ خاب قالی هزار شانه بدون ترنج از اکریلیک خالص است و نخ تار و پود فرش از الیاف پنبه مرغوب می باشد .
از مزیت های این فرش های لوکس ماشینی می توان به مواردی چون بدون پرز و ضد حساسیت بدون فرش هزار شانه بدون ترنج ، نرمی و لطافت بالای فرش هزار شانه بدون ترنج ، مقاوت بالا در برابر سایش و فشار فرش ، انعطاف پذیری بالای فرش پاخور نرم فرش اشاره کرد .
این فرش های زیبا و شیک یک فرش ماشینی صادراتی محسوب می شوند که دارای درجه کیفی ممتاز هستند .

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه بدون ترنج کاشان
فروشگاه آنلاین خرید فرش هزار کاشان انواع طرح های قالی ماشینی 1000 شانه بدون ترنج دستبافگونه را با قیمت درب کارخانه به سراسر کشور ارسال می کند . ارسال این محصولات از طریق وب سایت خرید فرش هزار در کمترین زمان می باشد و هزینه ارسال فرش تا درب منزل رایگان خواهد بود . عرضه فرش بدون ترنج با بالاترین درجه کیفیت ، ارائه جدیدترین طرح های فرش بدون ترنج هزار شانه کاشان ، مشاوره شبانه روزی و فروش فرش هزار شانه بدون ترنج با ضمانت نامه از دیگر خدمات این گروه تجاری می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه